(1 Hlasovat)
hodnocení

U nás jste zastavili roboty!

Muzeum českého karosářství ve Vysokém Mýtě se stalo součástí prázdninové soutěže pro rodiny s dětmi - ZASTAVTE ROBOTY.

Od začátku prázdnin probíhá po celém Česku hra České televize na tajné agenty. Děti v nich mají za úkol zastavit spolu s rodiči rebelující roboty, kteří chtějí ovládnout svět. K tomu je potřeba vyrazit na tři výlety a na nich získat tajná hesla.

Jedno z nich je připraveno u nás na pokladně Muzea českého karosářství na náměstí Přemysla Otakara II. ve Vysokém Mýtě. Zastavte se u nás, získejte heslo a vydejte se na další výlety. Pravidla, podrobnosti a GPS souřadnice najdete na www.decko.cz/div.

Velká prázdninová akce trvá do 28. srpna, vyhrát můžete zajímavé ceny. Victory, zakladatelka supertajné organizace DIV, potřebuje pomocníky z řad dětí. I v Muzeu českého karosářství můžete vstoupit do jejich řad!